gsm Wiadomości branżowe

Samsung przedstawia nowe tablety z serii GALAXY Tab 3

Samsung przedstawia nowe tablety z serii GALAXY Tab 3
Tablety GALAXY kolejnej generacji łączą w sobie nowe, intuicyjne funkcje, mające zapewnić wszystkim użytkownikom jeszcze większą wydajność Samsung Electronics Co., Ltd., światowy lider w zakresie cyfrowych mediów i zintegrowanych technologii, ogłosił plany wprowadzenia na rynek tabletów GALAXY Tab 3 w wersji 8-calowej i 10.1-calowej. Produkty te będą dostępne na całym świecie od początku czerwca. Podobnie jak zaprezentowany wcześniej model 7-calowy, tablety GALAXY Tab 3 będą oferować nowe funkcje, dzięki którym klienci będą mogli na różne sposoby oglądać, słuchać i tworzyć oryginalne treści, z łatwością dzieląc się nimi z najbliższymi. Czy to na potrzeby domowego surfowania w internecie, czy na czas lektury w drodze do pracy, każde z tych urządzeń oferuje rozszerzone możliwości i intuicyjną obsługę, dzięki czemu można oglądać i wymieniać dane i informacje z przyjaciółmi i rodziną, a także utrwalać nawet najbardziej spontaniczne chwile codziennego życia. 8-calowy Samsung GALAXY Tab 3 Wyjątkowy komfort czytania

Teaser

Tablety GALAXY kolejnej generacji łączą w sobie nowe, intuicyjne funkcje, mające zapewnić wszystkim użytkownikom jeszcze większą wydajność 

Samsung Electronics Co., Ltd., światowy lider w zakresie cyfrowych mediów i zintegrowanych technologii, ogłosił plany wprowadzenia na rynek tabletów GALAXY Tab 3 w wersji 8-calowej i 10.1-calowej. Produkty te będą dostępne na całym świecie od początku czerwca. Podobnie jak zaprezentowany wcześniej model 7-calowy, tablety GALAXY Tab 3 będą oferować nowe funkcje, dzięki którym klienci będą mogli na różne sposoby oglądać, słuchać i tworzyć oryginalne treści, z łatwością dzieląc się nimi z najbliższymi. Czy to na potrzeby domowego surfowania w internecie, czy na czas lektury w drodze do pracy, każde z tych urządzeń oferuje rozszerzone możliwości i intuicyjną obsługę, dzięki czemu można oglądać i wymieniać dane i informacje z przyjaciółmi i rodziną, a także utrwalać nawet najbardziej spontaniczne chwile codziennego życia. 

8-calowy Samsung GALAXY Tab 3 

  • Wyjątkowy komfort czytania i doskonały dostęp do rozrywki:

Nowy, 8-calowy tablet GALAXY Tab 3 zaprojektowano z myślą o trzymaniu go w jednej dłoni, dzięki czemu jest on optymalnym urządzeniem do oglądania filmów, grania w zaawansowane gry lub czytania e-booków ? bez względu na czas i miejsce. Na 8-calowym ekranie z wyjątkowo wąską ramką ? zapewniającą maksymalną wygodę użytkowania ? można jeszcze pełniej docenić zalety technologii “trybu czytania”, optymalizującej ekran pod kątem idealnej jasności i tonacji obrazu. Komfort czytania książek i dokumentów elektronicznych porównywalny jest z tym jaki dają materiały drukowane na papierze. Poprawiające jakość dźwięku funkcje Sound Alive i Dolby Surround pozwalają użytkownikom cieszyć się wyraźnymi dialogami, stałym poziomem głośności oraz nieskazitelną czystością sygnału audio, co dodatkowo poprawia komfort korzystania z treści multimedialnych na nowym urządzeniu. Ponadto zastosowanie mechanicznych przycisków u dołu obudowy zapewnia wygodę nawigacji porównywalną ze smartfonem. 

  • Zwiększona użyteczność inteligentnych funkcji:

Podróżowanie i odkrywanie jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki 8-calowemu tabletowi GALAXY Tab 3 z funkcją S Translator, oferującą błyskawiczne tłumaczenie połączone z technologią rozpoznawania głosu, a także zintegrowane z aplikacjami tekstowymi, jak np. email, sms czy ChatON. Szybkie tłumaczenie działa w kombinacjach głos-tekst oraz tekst-głos, dzięki czemu można łatwo komunikować się z innymi podczas zagranicznych podróży.  8-calowy GALAXY Tab 3 posiada również przydatne w podróży funkcje S Travel i Smart Travel Companion, które dostarczają na bieżąco lokalnych informacji na temat mijanych miejsc. Użytkownicy będą mogli uzyskać informacje, a także dokonać rezerwacji w różnych miejscach, podzielonych na kategorie: Miejsca, Hotele, Bilety, Jedzenie, Forum i innych. Za sprawą intuicyjnych funkcji typu Story Album lub Group Play mają też jeszcze szersze możliwości błyskawicznej wymiany i korzystania z plików muzycznych, zdjęć, dokumentów oraz gier. 

A to już wiesz?  Raport Symantec: Cyberszpiegostwo coraz poważniejszym zagrożeniem

10.1-calowy Samsung GALAXY Tab 3 

  • Większy komfort korzystania z multimediów:

10-calowy tablet GALAXY Tab 3 skutecznie łączy w sobie eleganckie wzornictwo i ulepszone funkcje multimedialne przeznaczone do użytku domowego i rodzinnego. Tablet wyposażony w procesor 1,6 GHz Dual Core stanowi idealne urządzenie do codziennych zastosowań, a także od obsługi multimediów. Kompleksowy zestaw aplikacji do odtwarzania filmów, plików muzycznych i zdjęć, w połączeniu z niezwykłą wyrazistością ekranu, przekształcają tablet GALAXY Tab 3 10.1 w centrum multimedialne. 

  • Doskonały tablet dla całej rodziny:

Dzięki dostępnym w standardzie funkcjom Smart Remote i MHL (wyjście TV) GALAXY Tab 3 10.1 przekształca się z idealnego urządzenia do gier dla dzieci w doskonały kontroler domowego systemu multimediów dla rodziców. Czy to przekazując pliki filmowe do telewizora, czy grając w gry w najwyższej rozdzielczości, 10.1-calowy GALAXY Tab 3 w płynny sposób integruje się z domowym systemem rozrywki, zapewniając całej rodzinie niezapomniane wrażenia. 

Materiały multimedialne oraz bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.samsungmobilepress.com 

Specyfikacja techniczna 8-calowego tabletu Samsung GALAXY Tab 3:

Sieć

WiFi

3G HSPA+ (21Mbps / 5.76Mbps), 850/900/1900/2100 MHz

LTE Cat3 (100Mbps / 50Mbps), 800/850/900/1800/2100/2600 MHz

Procesor

1.5 GHz Dual Core

Wyświetlacz

8-calowy WXGA TFT(1280 x 800, 189PPI)

System operacyjny

Android 4.2 (Jelly Bean)

Aparat

Główny (tył): rozdzielczość 5 MPix

Dodatkowy (przód): rozdzielczość 1,3 MPix

Wideo

Kodek: MPEG4, H.264, H.263, WMV, DivX(1080p Full HD, 30 kl/s)

Odtwarzanie: 1080p przy 30 kl/s

Nagrywanie: 720p przy 30 kl/s

Audio

Kodek: MP3, OGG, AAC, AAC+, eAAC+, E-AC3, WMA, FLAC

Sound Alive i Dolby Surround

Usługi i funkcje dodatkowe

Samsung Apps

Samsung Hub*

– Readers Hub/Music Hub/Game Hub/Video Hub/Learning Hub

Samsung Kies

Samsung Kies Air (do pobrania przez Samsung Apps)

 Samsung ChatON – usługa komunikacji mobilnej

 Usługi Samsung: Tryb czytania, Story Album, Group Play, S Translator, S Travel,

Dual View, Pop up Video, WatchON

 Mobilne usługi Google: Google Search, Gmail, Google Play Store, Google Plus, YouTube,

 Google Talk, Google Maps (z instrukcjami głosowymi), Google Now

Łączność

 WiFi a/b/g/n (2.4/5GHz), WiFi Channel Bonding, WiFi Direct

 Bluetooth? 4.0

USB 2.0

GPS

 A-GPS + GLONASS

Czujniki

 WiFi: akcelerometryczny, magnetyczny, RGB

3G/ LTE: akcelerometryczny, magnetyczny, RGB, zbliżeniowy

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16/32GB (pamięć dostępna dla użytkownika około 11.26/26.16GB) + gniazdo karty MicroSD (do 64GB), 1.5GB (RAM)

 

* Pamięć dostępna dla użytkownika może być mniejsza niż całkowita przestrzeń pamięci z powodu systemu plików.

Wymiary

209,8 x 123,8 x 7,4mm

314g (Wi-Fi)

Akumulator

Standardowy akumulator, Li-ion 4450 mAh

A to już wiesz?  Nowości od iBOX - symetryczne myszy komputerowe oraz czytnik kart wraz z kontrolerem USB 3.0 umożliwiający m.in. rozbudowę PC starszego typu

 

 Specyfikacja techniczna 10.1-calowego tabletu Samsung GALAXY Tab 3:

Sieć

WiFi

3G: HSPA+ (21 Mbps /5.76 Mbps), 850/900/1900/2100 MHz

LTE: (100 Mbps / 50 Mbps, HSPA + 42 Mbps /5.76 Mbps) 800/850/900/1800/2100/2600 MHz

Procesor

1.6 GHz Dual Core

Wyświetlacz

10.1-calowy WXGA TFT(1280 x 800, 149PPI)

System operacyjny

Android 4.2 (Jelly Bean)

Aparat

Główny (tył): rozdzielczość 3 MPix

Dodatkowy (przód): rozdzielczość 1,3 MPix

Wideo

Kodek: MPEG4, H.264, H.263, WMV, DivX(1080p Full HD, 30 kl/s)

Odtwarzanie: 1080p przy 30 kl/s

Nagrywanie: 720p przy 30 kl/s

Audio

Kodek: MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, E-AC-3, FLAC, Vorbis, AMR-NB/WB

Sound Alive i Dolby Surround

Usługi i funkcje dodatkowe

Samsung Apps

 Samsung Hub*

– Readers Hub/ Music Hub/ Game Hub/ Video Hub/ Learning Hub

Samsung Kies,

Samsung Kies Air (do pobrania przez Samsung Apps)

 Samsung ChatON – usługa komunikacji mobilnej

Mobilne usługi Google: Google Search, Gmail, Google Play Store, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Maps (z instrukcjami głosowymi), Google Now

Łączność

 WiFi a/b/g/n (2.4 & 5GHz), WiFi Channel Bonding, WiFi Direct

 Bluetooth? 4.0

USB 2.0

GPS

A-GPS + GLONASS

Czujniki

akcelerometryczny, magnetyczny, oświetlenia

 

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 16/32GB (pamięć dostępna dla użytkownika około 11.0/26.3GB) gniazdo karty MicroSD (do 64GB) + 1GB (RAM)

 

Pamięć dostępna dla użytkownika może być mniejsza niż całkowita przestrzeń pamięci z powodu systemu plików.

Wymiary

243,1 x 176,1 x 7,95mm

510g (Wi-Fi)

Akumulator

Standardowy akumulator, Li-ion 6800 mAh

* Dostępność usług Samsung Hub i usług Google może się różnić, w zależności od kraju.

* Wszelkie opisane w niniejszym dokumencie funkcje, cechy, specyfikacje oraz inne informacje o produktach ? m.in. dotyczące zalet, designu, cen, komponentów, osiągów, dostępności i możliwości produktów ? mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, nie skutkując dalszymi zobowiązaniami.

* Android, Google, Google Search, Gmail, Google Play, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Maps i Google Now są znakami towarowymi Google Inc.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

A to już wiesz?  Lato w mieście. Baseny najczęściej wybieraną atrakcją

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy