gsm Wiadomości branżowe

ZyXEL uruchamia szkolenia online

Kursy www są odpowiedzią na potrzeby partnerów, a ich forma ułatwi powiększenie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa, sieci bezprzewodowych oraz przełączników ZyXELa bez wychodzenia z domu. Kursy pozwolą partnerom na identyfikację nowych możliwości biznesowych i lepszą sprzedaż rozwiązań ZyXELa.ZyXEL Communications wprowadza serię szkoleń online dostępnych przez

Kursy www są odpowiedzią na potrzeby partnerów, a ich forma ułatwi powiększenie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa, sieci bezprzewodowych oraz przełączników ZyXELa bez wychodzenia z domu. Kursy pozwolą partnerom na identyfikację nowych możliwości biznesowych i lepszą sprzedaż rozwiązań ZyXELa.

ZyXEL Communications wprowadza serię szkoleń online dostępnych przez przeglądarkę www, ułatwiając resellerom poszerzenie kompetencji w zakresie rozwiązań zabezpieczających, bezprzewodowych oraz przełączników sieciowych. Szkolenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić menadżerom wiedzę i umiejętności, jak również odpowiednią prezentację aktualnych rozwiązań marki ZyXEL.

Chcemy, aby oferowanie produktów ZyXEL było możliwie najprostsze i jak najbardziej atrakcyjne. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest obecnie pogodzić kursy z codziennym harmonogramem dnia. Dzięki szkoleniom online partnerzy będą mogli znacznie łatwiej zdobyć wiedzę o najnowszych rozwiązaniach zabezpieczających, bezprzewodowych oraz dotyczących przełączników sieciowych. ? mówi Maciej Hukowski, Sales Account Manager, ZyXEL Communications.

Szkolenia podzielone są na trzy sekcje: związane z bezpieczeństwem, sieciami bezprzewodowymi oraz przełącznikami sieciowymi. Te z kolei dzielą się na mniejsze moduły, dzięki czemu partnerzy mogą szkolić się we własnym tempie oraz w dowolnym czasie. Każda sekcja oferuje przegląd gamy produktów ZyXEL dla SMB i obejmuje scenariusze biznesowe, kluczowe punkty sprzedaży oraz przegląd konkurencji.

Szkolenia są bezpłatne, a dostęp do nich można uzyskać przez portal edukacyjny ZyXEL: http://education.zyxel.com. Partnerzy mogą tu również uzyskać dostęp do wielu technicznych modułów szkoleniowych. Na chwilę obecną materiały źródłowe dostępne są w języku angielskim, zaś w językach lokalnych pojawią się na początku 2014 roku.

Szkolenia sprzedażowe online są jednym z warunków przystąpienia do programu partnerskiego ZyXELa i zdobycia poziomów ?Solution Partner? oraz ?Premium Solution Partner?. Aby uzyskać akredytację i czerpać korzyści z programu partnerskiego ZyXEL, reselerzy muszą również zakończyć standardowe szkolenia techniczne odbywające się biurach firmy ZyXEL. 

A to już wiesz?  Zrób porządek w swoich urządzeniach mobilnych - Norton radzi jak się za to zabrać

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

< 241762" >

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy