gsm Wiadomości branżowe

SAP w kwadrancie liderów systemów ERP dla MŚP w raporcie firmy Gartner

SAP poinformował, że już po raz trzeci znalazł się w kwadrancie liderów w raporcie „Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies” (Magiczny kwadrant jednoinstancyjnych systemów ERP dla firm

Teaser

SAP poinformował, że już po raz trzeci znalazł się w kwadrancie liderów w raporcie ?Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies? (Magiczny kwadrant jednoinstancyjnych systemów ERP dla firm średniej wielkości z branży produkcyjnej) przygotowanym przez firmę analityczną Gartner*. Rozwiązanie SAP? Business All-in-One zostało zakwalifikowane do grona najlepszych ze względu na ?umiejętną realizację i kompletności proponowanej wizji?.

?SAP stale opracowuje innowacje, które z powodzeniem mogą być stosowane przez firmy średniej wielkości i sektor MŚP? ? powiedział Paweł Jędrusik, wiceprezes i dyrektor sprzedaży SAP Polska, odpowiedzialny za sprzedaż przez kanał partnerski SAP. ?Wysoka pozycja w raporcie firmy Gartner potwierdza, że nasze działania są dostosowane do wymagań sektora MŚP. Rozwiązanie SAP Business All-in-One zostało opracowane z myślą o skalowalności, mobilności i łatwym wdrożeniu, dzięki czemu nasi klienci mogą szybko osiągać korzyści biznesowe i rozwijać na tej podstawie swoją działalność?.

SAP Business All-in-One składa się z rozwiązań branżowych dedykowanych zarówno przedsiębiorstwom średniej wielkości, jak i firmom mniejszym, choć szybko rozwijającym się. Rozwiązania te – uruchamiane na platformie SAP HANA?, SAP? Sybase? Adaptive Server? Enterprise (SAP Sybase ASE) lub w oparciu o inne przeznaczone do tego bazy danych – mogą być wdrażane lokalnie lub w chmurze.

Obecnie z rozwiązania SAP Business All-in-One korzysta ponad 24 200 klientów w ponad 55 krajach. Rozwiązania są dostępne u partnerów SAP, którzy oferują ponad 500 kwalifikowanych przez firmę SAP rozwiązań SAP Business All-in-One. Firma SAP oferuje szeroką gamę rozwiązań mobilnych i analitycznych oraz rozwiązań w zakresie chmury.

Dodatkowe informacje znajdują się w serwisie prasowym firmy SAP. Informacje o firmie SAP można też śledzić w serwisie Twitter: @sapnews oraz @SAPPolska 

Źródło SAP. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Samsung uhonorowany najważniejszymi nagrodami GSMA podczas targów Mobile World Congress 2013

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy