gsm Wiadomości branżowe

NaviBot Corner Clean ? czyściej, szybciej i bez wysiłku

NaviBot Corner Clean ? czyściej, szybciej i bez wysiłku
Idealnie wyczyszczone kąty mieszkania? Do tej pory inteligentne odkurzacze nie radziły sobie z tym najlepiej. Tymczasem najnowszy Navibot Corner Clean firmy Samsung sprząta dokładnie nawet w trudno dostępnych miejscach. W dodatku robi to cicho i szybko. Pod kanapą, między krzesłami i przez korytarz do następnego pokoju NaviBot Corner Clean wyczyści dokładnie każdy kąt. I to dosłownie, ponieważ specjalne wysuwane szczotki boczne dotrą do wszystkich zakątków. Precyzyjnie i uważnieNajnowszy robot firmy Samsung z systemem Visionary Mapping Plus dzięki wbudowanej kamerze cyfrowej tworzy i zapamiętuje wirtualną mapę domu, rejestrując do 30 klatek na sekundę. Następnie dwa procesory przetwarzają dane i obliczają położenie odkurzacza względem przedmiotów, mebli oraz bazy dokującej.Dodatkowo 43 czujniki zapobiegają kolizjom, pozwalają omijać przeszkody i kable oraz zabezpieczają przed upadkiem ze schodów. Gdy urządzenie zacznie się rozładowywać, najkrótszą trasą dojeżdża do stacji dokującej. Na nowo ładuje baterie a następnie wraca do pracy w miejscu, w którym przerwał odkurzanie i zaczyna sprzątać dalej. Ze wszystkim radzi sobie

Teaser

Idealnie wyczyszczone kąty mieszkania? Do tej pory inteligentne odkurzacze nie radziły sobie z tym najlepiej. Tymczasem najnowszy Navibot Corner Clean firmy Samsung sprząta dokładnie nawet w trudno dostępnych miejscach. W dodatku robi to cicho i szybko.

Pod kanapą, między krzesłami i przez korytarz do następnego pokoju NaviBot Corner Clean wyczyści dokładnie każdy kąt. I to dosłownie, ponieważ specjalne wysuwane szczotki boczne dotrą do wszystkich zakątków. 

Precyzyjnie i uważnie

Najnowszy robot firmy Samsung z systemem Visionary Mapping Plus dzięki wbudowanej kamerze cyfrowej tworzy i zapamiętuje wirtualną mapę domu, rejestrując do 30 klatek na sekundę. Następnie dwa procesory przetwarzają dane i obliczają położenie odkurzacza względem przedmiotów, mebli oraz bazy dokującej.

Dodatkowo 43 czujniki zapobiegają kolizjom, pozwalają omijać przeszkody i kable oraz zabezpieczają przed upadkiem ze schodów. Gdy urządzenie zacznie się rozładowywać, najkrótszą trasą dojeżdża do stacji dokującej. Na nowo ładuje baterie a następnie wraca do pracy w miejscu, w którym przerwał odkurzanie i zaczyna sprzątać dalej. Ze wszystkim radzi sobie sam, dlatego my w tym czasie możemy zająć się przyjemniejszymi rzeczami.

Cichy i skuteczny

Najnowszy odkurzacz firmy Samsung został zaprojektowany w sposób umożliwiający optymalną pracę. Urządzenie ma zaledwie 8 cm wysokości, przez co wjedzie pod większość łóżek, komód czy kredensów i wyczyści powierzchnię pod nimi. Bez trudu pokona też listwy podłogowe o wysokości nawet półtora centymetra. Navibot Corner Clean ma osiem trybów czyszczenia, w tym tryb Turbo przeznaczony do sprzątania dywanów i mocno zabrudzonych miejsc. Dzięki czujnikowi Dust Sensor NaviBot wykryje mocniej zabrudzone powierzchnie i wyczyści je z wyjątkową starannością . Wysuwające się szczotki boczne umożliwią odkurzanie kątów i wszelkich innych ciężko dostępnych miejsc.

NaviBot jest wyjątkowo cichy. Poziom głośności pracy wynosi zaledwie 60 dB(A), dzięki czemu gdy sprząta możemy swobodnie rozmawiać przez telefon lub oglądać telewizję. Navibot może też sprzątać, gdy nas nie ma w domu, ponieważ wcześniej można ustawić harmonogram pracy urządzenia. Wtedy określonego dnia, o wybranej przez nas godzinie NaviBot sam zacznie pracować. Gdy wrócimy, podłogi będą lśniły czystością.

A to już wiesz?  Trendy Future Bankingu

Kurz, okruchy, sierść, czy inny brud ? Navibot precyzyjnie zadba o wygląd naszej podłogi, pozostawiając ją idealnie czystą. Obowiązek odkurzania spada teraz na NaviBota, a my mamy więcej wolnego czasu.

Navibot Corner Clean jest już dostępny w ofercie firmy Samsung Electronics Polska.

Sugerowana cena detaliczna: 2999 PLN

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy