gsm Wiadomości branżowe

Samsung GALAXY S ? telefony, które zmieniły rynek

Samsung GALAXY S ? telefony, które zmieniły rynek
W czwartek 14 marca w Nowym Jorku na gali Samsung Unpacked 2013 zaprezentowany zostanie następca flagowego telefonu GALAXY S III. Oto jak zmieniały się i rozwijały modele smartfonów Samsung z serii GALAXY S.Rewolucyjne rozwiązania zawarte w tych urządzeniach przyczyniły się do niespotykanej popularności serii. Użytkownicy smartfonów Samsung GALAXY S doceniają je za ich możliwości, funkcjonalność, jakość wykonania i ciekawy design. Eleganckie smartfony z rodziny Samsung GALAXY S cechuje intuicyjna obsługa oraz możliwość wyświetlania zdjęć i filmów na szerokokątnych ekranach zapewniających wyjątkową jakość obrazu.GALAXY S (GT-i9000) osiągnął sprzedaż powyżej 24 mln egzemplarzy, z czego 10 mln w pierwszych 7 miesiącach od premiery. Po niekwestionowanym sukcesie tego modelu, w kwietniu 2011, Samsung zaprezentował GALAXY S II, który sprzedał się w ponad 40 mln egzemplarzy, osiągając 10 mln w ciągu pierwszych 5 miesięcy. Ekran Super AMOLED Plus który zastosowano w tym modelu zachwycił użytkowników wyraźną poprawą szczegółowości obrazu. Innowacją był także dwurdzeniowy procesor i układ graficzny Mali-400MP4, dzięki

Teaser

W czwartek 14 marca w Nowym Jorku na gali Samsung Unpacked 2013 zaprezentowany zostanie następca flagowego telefonu GALAXY S III. Oto jak zmieniały się i rozwijały modele smartfonów Samsung z serii GALAXY S.

Rewolucyjne rozwiązania zawarte w tych urządzeniach przyczyniły się do niespotykanej popularności serii. Użytkownicy smartfonów Samsung GALAXY S doceniają je za ich możliwości, funkcjonalność, jakość wykonania i ciekawy design. Eleganckie smartfony z rodziny Samsung GALAXY S cechuje intuicyjna obsługa oraz możliwość wyświetlania zdjęć i filmów na szerokokątnych ekranach zapewniających wyjątkową jakość obrazu.

GALAXY S (GT-i9000) osiągnął sprzedaż powyżej 24 mln egzemplarzy, z czego 10 mln w pierwszych 7 miesiącach od premiery. Po niekwestionowanym sukcesie tego modelu, w kwietniu 2011, Samsung zaprezentował GALAXY S II, który sprzedał się w ponad 40 mln egzemplarzy, osiągając 10 mln w ciągu pierwszych 5 miesięcy. Ekran Super AMOLED Plus który zastosowano w tym modelu zachwycił użytkowników wyraźną poprawą szczegółowości obrazu. Innowacją był także dwurdzeniowy procesor i układ graficzny Mali-400MP4, dzięki którym smartfon mógł wreszcie zastąpić konsolę do gier.

W maju 2012 na rynku pojawił się Samsung GALAXY S III. Użytkownicy pokochali to rewolucyjne urządzenie, które osiągnęło rekordową sprzedaż 20 mln egzemplarzy zaledwie w 100 dni od premiery – najszybciej w sprzedażowej historii smartfonów Samsung. Rozwiązania takie jak Smart Stay ? telefon sprawdza, czy użytkownik nadal na niego patrzy, S Beam ? udostępnianie danych, plików przez zbliżenie dwóch telefonów i sterowanie głosowe S Voice zrewolucjonizowały systemy smartfonów. Sprzedaż GALAXY S III przekroczyła już dawno 40 mln.

Rodzina GALAXY S Series miała ogromny wpływ na globalny rynek urządzeń mobilnych, a zaawanasowane rozwiązania, które pojawiały się w kolejnych modelach, wyznaczały trendy rozwoju rynku smartfonów. Innowacje zaprezentowane podczas premiery najnowszego urządzenia z serii GALAXY S, z pewnością umocnią pozycję Samsung, jako firmy wyznaczającej nowe trendy i wykorzystującej nowe technologie dla wygody użytkowników swoich urządzeń.

A to już wiesz?  Stopnie blokowe ? piękne schody gotowe w jeden dzień!

Podstawowa specyfikacja techniczna smartfonów serii Samsung GALAXY S:

 

GALAXY S

GT-i9000

(2010 r.)

GALAXY S II

GT-i9100

(2011 r.)

GALAXY S III

GT-i9300

(2012 r.)

Procesor

Cortex A8

Zegar 1 GHz

Cortex-A9

Zegar 1.2 GHz

Dwurdzeniowy

Cortex-A9

Zegar 1.4 GHz

Czterordzeniowy

Pamięć RAM

512 MB

1 GB

1 GB

Ekran

Super AMOLED

4 cale

480 x 800 pix

Super AMOLED Plus

4,27 cala

480 x 800 pix

HD Super AMOLED

4.8 cala

720 x 1280 pix

Aparat

5 MPix

8 MPix

8 MPix

Bateria

Litowo-jonowa

1500 mAh

Litowo-jonowa

1650 mAh

Litowo-jonowa

2100 mAh

System operacyjny

Android 2.1 Eclair

Android 2.3 Gingerbread

Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Tegoroczna gala Samsung Unpacked rozpocznie się 14 marca o godzinie 19:00 w Radio City Music Hall w Nowym Jorku (o północy z 14 na 15 marca czasu polskiego). Transmisja na żywo dostępna będzie na www.youtube.com/SamsungMobile

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 236637" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy