gsm Wiadomości branżowe

Na czasie – nowe oferty Grupy Netia

Na czasie – nowe oferty Grupy Netia
Netia zaprezentowała nowe oferty promocyjne. Wśród nowości są plany telefoniczne z (również całkowicie nielimitowanymi) połączeniami na telefony komórkowe, opcje dostępu do internetu, zapewniające dużo szybsze wysyłanie danych oraz atrakcyjne cenowo pakiety dwóch lub trzech usług. Wzbogacona o nowe kanały TV i aplikację została również Telewizja Osobista™ Netii.W ramach nowej oferty telefonicznej Netia oferuje - w zależności od technologii - do trzech taryf, począwszy od planu Lepszy Telefon 30 (z wliczonymi 30 minutami połączeń do sieci stacjonarnych), poprzez plan Do wszystkich 200 (wliczone 200 minut na połączenia z sieciami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce oraz wieloma kierunkami zagranicznymi), aż po Do wszystkich bez limitu, która pozwala na w pełni nielimitowane połączenia z polskimi telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz telefonami stacjonarnymi w UE oraz telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w USA i Kanadzie.Korzystniejsza konstrukcja pakietów sprawia, że w przypadku zakupu wraz z internetem taryfy telefonicznej, ceny wyżej wymienionych abonamentów telefonicznych na sieci własnej

Teaser

Netia zaprezentowała nowe oferty promocyjne. Wśród nowości są plany telefoniczne z (również całkowicie nielimitowanymi) połączeniami na telefony komórkowe, opcje dostępu do internetu, zapewniające dużo szybsze wysyłanie danych oraz atrakcyjne cenowo pakiety dwóch lub trzech usług. Wzbogacona o nowe kanały TV i aplikację została również Telewizja Osobista? Netii.

W ramach nowej oferty telefonicznej Netia oferuje – w zależności od technologii – do trzech taryf, począwszy od planu Lepszy Telefon 30 (z wliczonymi 30 minutami połączeń do sieci stacjonarnych), poprzez plan Do wszystkich 200 (wliczone 200 minut na połączenia z sieciami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce oraz wieloma kierunkami zagranicznymi), aż po Do wszystkich bez limitu, która pozwala na w pełni nielimitowane połączenia z polskimi telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz telefonami stacjonarnymi w UE oraz telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w USA i Kanadzie.

Korzystniejsza konstrukcja pakietów sprawia, że w przypadku zakupu wraz z internetem taryfy telefonicznej, ceny wyżej wymienionych abonamentów telefonicznych na sieci własnej Grupy Netia wynoszą odpowiednio 10, 20 i 35 zł. W przypadku usług na bazie uwolnionych pętli lokalnych TP (LLU) cena każdej z ww. taryf jest o 10 zł wyższa. W abonamentach na bazie usług hurtowych TP (BSA/WLR), taryfa Do Wszystkich bez limitu jest niedostępna, a plan LT30 kosztuje 34,90 zł, zaś plan Do Wszystkich 200 wynosi 40 zł. W przypadku zakupu samej usługi telefonicznej na sieci własnej, ceny kształtują się następująco: LT 30 ? 34,90 zł; DW 200 ? 44,90 zł; DW bez limitu ? 59,90 zł.

Pakiet za mniej niż 50 zł

W nowej ofercie dostępu do internetu na sieci własnej Grupy Netia ceny wynoszą od 29,90 zł za opcję do 1 Mb/s; 39,90 zł za dostęp do 4 Mb/s; 49,90 zł za opcję Max20 oraz 65,90 zł miesięcznie za najszybszą usługę na bazie sieci nowej generacji – NGA (do 50 lub do 100 Mb/s, w zależności od technologii). W przypadku tych ostatnich wariantów wzrasta również znacząco prędkość wysyłania danych, do odpowiednio 5 Mb/s i 50 Mb/s. Wyższa prędkość wysyłania danych będzie udostępniona automatycznie również dotychczasowym klientom usług NGA Grupy Netia.

A to już wiesz?  Idą święta ? odkurzacze poszły w ruch

Zmiany w konstrukcji ofert pakietowych jeszcze bardziej niż dotychczas premiują zakup 2 lub 3 usług. W efekcie najtańszy pakiet internet z telefonem na sieci własnej Grupy Netia kosztuje zaledwie 49,90 zł.

Nowością w ofercie Netii na bazie uwolnionych pętli lokalnych TP (LLU) jest wersja abonamentu  Max 20 w cenie 65,90 zł, w ramach którego świadczona jest samodzielna usługa internetowa bez dodatkowej opłaty za utrzymanie łącza, w przypadku nieopłacania abonamentu telefonicznego. Cena analogicznej taryfy kupowanej w pakiecie wynosi 49,90 zł miesięcznie.

W ramach oferty ?Na czasie? na sieci własnej, Netia umożliwia zawarcie umowy na internet lub pakiet internet z telefonem na okres zaledwie 9 miesięcy (standardowy okres to 24 miesiące). W tym wariancie najszybsza opcja dostępu do internetu to Max 20 w cenie 59,90 zł miesięcznie.

Więcej kanałów TV i aplikacji

Netia systematycznie rozwija również ofertę Telewizji Osobistej?. Wraz z wprowadzeniem nowej oferty, do (najpowszechniej dostępnego technicznie) Pakietu TV Praktycznego dodany został kanał AXN. Do oferty TV dodany został również kolejny pakiet o nazwie Pakiet Komfortowy, który poszerza ofertę Pakietu Praktycznego o 6 kanałów filmowych ? Sundance Channel, AXN Crime, AXN Sci-fi, AXN Spin, CBS Action, CBS Drama. Pakiet Komfortowy kosztuje 39 zł (Pakiet Praktyczny ? 34 zł).

Pakiet Komfortowy będzie oferowany jako rozwiązanie typu multiroom dla usług telewizyjnych w Pakiecie Idealnym i Prestiżowym oraz jako klasyczny multiroom dla Pakietu Komfortowego, w cenie 15 zł miesięcznie wraz z drugim urządzeniem Netia Player.   

W ramach nowej oferty wszyscy klienci kupujący usługi TV otrzymają HBO HD (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD oraz dostęp do całej biblioteki HBO GO) na próbę przez 2 miesiące za 1 zł. Od 3. miesiąca (o ile klient nie wyrazi woli rezygnacji w usługi) cena usługi wyniesie 25 zł miesięcznie.

A to już wiesz?  Samsung przedstawia przyszłość komercyjnych ekranów na targach ISE 2013

Ofertę treści premium w Telewizji Osobistej uzupełnia nowa aplikacja Filmbox Live (cena zależna od okresu subskrypcji ? od 19,90 zł do 29,90 zł miesięcznie). FilmBox Live to aplikacja, za pomocą której można oglądać na żywo aż 7 kanałów telewizyjnych (FilmBox, FilmBox Extra, Telewizja Kino Polska, Kino Polska Muzyka, FightBox, DocuBox, FashionBox) oraz korzystać z VoD z polskimi i zagranicznymi filmami, programami dokumentalnymi oraz nagraniami pojedynków najpopularniejszych na świecie sportów walki.

Zakres cenowy nowej oferty pakietowej to od 79,90 zł (Internet Max 20 plus Pakiet TV Praktyczny) do 164,90 zł za najbogatszy pakiet 3play (Internet Max 100 Mb/s, taryfa telefoniczna Do wszystkich bez limitu oraz Pakiet Prestiżowy ze 110 kanałami płatnej TV cyfrowej, w tym HBO HD i Pakiet HOT). Szczegółowe zestawienie dostępnych opcji zawarte jest w prezentacji.

***

O Netii:

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

< 236229" >

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy