gsm Wiadomości branżowe

Nowości jak magnes

Nowości jak magnes
W nowoczesnej kuchni najlepsze miejsce przewidziane jest dla nowoczesnego sprzętu. A taki sprzęt – to zwykle najnowocześniejsze linie produktów. Ich coraz bardziej znaczącym elementem i naturalnym dopełnieniem są okapy. Razem z pozostałymi urządzeniami stanowią idealny komplet. I jak magnes przyciągają wzrok.Najnowsze okapy można zobaczyć na stronie www.amica.pl w specjalnej sekcji poświęconej nowościom. Jej architektura odpowiada zresztą prezentowanym urządzeniom – jest nowoczesna i przyciąga uwagę. Podobnie jak prezentacja samego sprzętu. Szczególne miejsce zostało tam przeznaczone dla okapu kominowego Integra oraz dwóch okapów wyspowych.Okap kominowy OKS 956 S z linii Integra to połączenie futurystycznego designu i nowoczesnych funkcjonalności. Skośny okap w kolorystyce inox na tle czarnego szkła z pewnością doda stylu aranżacji każdej kuchni. Energooszczędny system szerokokątnego oświetlenia diodowego zwiększa estetykę urządzenia oraz gwarantuje niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.Okap może pracować w dwóch trybach – jako pochłaniacz i wyciąg. Został wyposażony w dwa aluminiowe filtry tłuszczu oraz wskaźnik ich nasycenia. Funkcja sensora zapachu

W nowoczesnej kuchni najlepsze miejsce przewidziane jest dla nowoczesnego sprzętu. A taki sprzęt ? to zwykle najnowocześniejsze linie produktów. Ich coraz bardziej znaczącym elementem i naturalnym dopełnieniem są okapy. Razem z pozostałymi urządzeniami stanowią idealny komplet. I jak magnes przyciągają wzrok.

Najnowsze okapy można zobaczyć na stronie www.amica.pl w specjalnej sekcji poświęconej nowościom. Jej architektura odpowiada zresztą prezentowanym urządzeniom ? jest nowoczesna i przyciąga uwagę. Podobnie jak prezentacja samego sprzętu. Szczególne miejsce zostało tam przeznaczone dla okapu kominowego Integra oraz dwóch okapów wyspowych.

Okap kominowy OKS 956 S z linii Integra to połączenie futurystycznego designu i nowoczesnych funkcjonalności. Skośny okap w kolorystyce inox na tle czarnego szkła z pewnością doda stylu aranżacji każdej kuchni. Energooszczędny system szerokokątnego oświetlenia diodowego zwiększa estetykę urządzenia oraz gwarantuje niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Okap może pracować w dwóch trybach ? jako pochłaniacz i wyciąg. Został wyposażony w dwa aluminiowe filtry tłuszczu oraz wskaźnik ich nasycenia. Funkcja sensora zapachu pozwala na automatyczne uruchomienie okapu i oczyszczenie powietrza bez udziału użytkownika. Urządzenie automatycznie dobiera intensywność i czas pracy w zależności od aktualnych potrzeb pomieszczenia kuchennego, w którym jest zainstalowane.

Z kolei kap wyspowy OWS 4510 (tuba) stanowi niezwykle ozdobny akcent w kompleksie mebli i sprzętu kuchennego. To stylowe urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada nie tylko atrakcyjny wygląd, lecz również dzięki licznym funkcjom zwiększa komfort użytkowania kuchni i pomieszczeń sąsiadujących. Podobnie jak wcześniej opisywane urządzenie, pracuje zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Sterowanie sensorowe pozwala na szybkie wybranie dowolnej funkcji urządzenia oraz na proste utrzymanie w czystości panelu sterującego. Wyświetlacz elektroniczny wskazuje ponadto poziom pracy wentylatora. Wygodę użytkowania zwiększa wyłącznik czasowy, dzięki któremu okap automatycznie wyłącza się po określonym czasie.

Drugi okap wyspowy ? OWS 451 P ? wyróżnia się wyjątkowym kształtem oraz nowoczesną linią kolorystyczną (inox). Ten typ jest odpowiedni dla wymagających użytkowników, którzy chcą dodać charakteru swojej kuchni. Okap wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Kuchnia wyposażona w to urządzenie wygląda elegancko oraz nowocześnie. Prosty design i dostępne funkcje podkreślają innowacyjność okapu. Optymalne oświetlenie płyty kuchennej umożliwiają energooszczędne diody. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz elektroniczny, który wskazuje aktualny poziom pracy wentylatora, wskaźnik nasycenia filtrów oraz umożliwia ustawienie czasowego wyłączenia. Idealnym dopełnieniem jest pilot umożliwiający zdalne sterowanie okapem.

A to już wiesz?  Nowe trendy technologiczne w telewizorach

Najnowsze modele okapów Amica to współczesne spojrzenie na potrzeby kuchni. W urządzeniach zastosowano inteligentne i innowacyjne rozwiązania stworzone z myślą o rosnących wymaganiach użytkowników. Nowoczesny i elegancki design okapów nadaje niepowtarzalny styl wnętrzu każdej kuchni.

< 237268" >

Źródło Amica Wronki S. A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy