gsm Wiadomości branżowe

W pełni nielimitowany plan stacjonarny w Netii

Netia zapowiada nową, wiosenną ofertę. Klienci będą mogli skorzystać z taryfy z nielimitowanymi połączeniami telefonicznymi z telefonu domowego na numery stacjonarne i komórkowe za jedyne 59,90 zł miesięcznie. Istotną nowością będzie też oferta z samodzielną usługą dostępu do internetu na sieci TP (LLU) bez konieczności wnoszenia dodatkowej opłaty za utrzymanie

Teaser

Netia zapowiada nową, wiosenną ofertę. Klienci będą mogli skorzystać z taryfy z nielimitowanymi połączeniami telefonicznymi z telefonu domowego na numery stacjonarne i komórkowe za jedyne 59,90 zł miesięcznie. Istotną nowością będzie też oferta z samodzielną usługą dostępu do internetu na sieci TP (LLU) bez konieczności wnoszenia dodatkowej opłaty za utrzymanie łącza.  

Jedną z nowości, jaka pojawi się w ofercie Netii będzie usługa nielimitowanych połączeń z telefonów stacjonarnych (przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia) na wszystkie krajowe numery stacjonarne i komórkowe za jedyne 59,90 zł miesięcznie.

Dodatkowo, w tej cenie klienci będą też mogli wykonywać połączenia zagraniczne (na numery stacjonarne) do krajów Unii Europejskiej oraz na telefony komórkowe i stacjonarne w USA i Kanadzie.

Przy umowie na 24 miesiące abonament kosztuje 59,90 złotych z VAT. Oferta będzie dostępna na sieci własnej Netii oraz na uwolnionych pętlach abonenckich TP (LLU).

Nowością będzie też oferta ?Na czasie ? LLU bez telefonu?, skierowana do klientów, którzy chcą zamówić tylko dostęp do internetu, bez konieczności kupowania usługi głosowej i wnoszenia opłaty za utrzymanie łącza TP. Za jedyne 65,90 zł miesięcznie otrzymają szybki internet w wariancie Max20 na sieci TP (maksymalna stabilna prędkość dostępna na danej linii).

Nowa oferta Netii dostępna będzie w sprzedaży od 11 marca 2013 roku. Oficjalna prezentacja szczegółów oferty odbędzie się 7 marca.

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

< 235837" >

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ericsson przejmuje firmę Red Bee Media ? lidera wśród dostawców usług medialnych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy