gsm Wiadomości branżowe

Seria przełączników 1910 wzmacnia pozycję ZyXELa na rynku MSP

Rosnąca popularność przełączników dla biznesu z serii 1910 sprawiła, że ZyXEL szybko stał się liderem rynku w dziedzinie biznesowych produktów sieciowych. Zaprojektowane z myślą o sieciach firmowych małych i średnich przedsiębiorstw switche wyróżniają się najlepszym stosunkiem jakości do ceny w porównaniu z podobnymi

Teaser

Rosnąca popularność przełączników dla biznesu z serii 1910 sprawiła, że ZyXEL szybko stał się liderem rynku w dziedzinie biznesowych produktów sieciowych. Zaprojektowane z myślą o sieciach firmowych małych i średnich przedsiębiorstw switche wyróżniają się najlepszym stosunkiem jakości do ceny w porównaniu z podobnymi produktami innych producentów. Co więcej, portfolio przełączników ZyXELa jest najszersze.

Seria ZyXEL 1910 to inteligentne przełączniki zarządzalne z 24 lub 48 portami gigabitowymi. Wyposażone zostały w interfejsy 10-gigabitowe dla zapewnienia maksymalnej przepustowości, całkowicie spełniającej wymagania stawiane sieciom w małych i średnich przedsiębiorstwach. Seria ZyXEL XGS1910/GS1910 to idealny wybór dla połączeń 10/100, gigabit oraz 10GbE. Urządzenia, zaprojektowane bez wentylatorów (fanless), obsługują standard IEEE 802.3az i zostały wyposażone w funkcje bezpieczeństwa dostępu, zaawansowaną priorytetyzację czy monitorowanie ruchu. Co więcej, seria przełączników 1910 zapewnia płynną migrację do IPv6, co umożliwia przyszły rozwój sieci. Modele GS1910-24HP oraz GS1910-48HP obsługują wysoko wydajną technologię Power over Ethernet (PoE), co czyni je idealnym rozwiązaniem przy wdrażaniu telefonii lub monitoringu IP oraz krańcowych instalacji WiFi.

Podstawowe zalety serii przełączników ZyXEL 1910:

  • Obsługa IPv6
  • Obsługa energooszczędnego standardu IEEE 802.3az EEE
  • Połączenia i stakowanie 10G (XGS, SFP+)
  • Zasilanie po sieci LAN (PoE) (GS1910-24HP/48HP)
  • Funkcje warstwy L2+: QoS, VLAN, ACL,…
  • Konstrukcja bez wentylatorów (GS1910-24)

Dostępność

Biznesowe switche ZyXEL serii 1910 można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD’system oraz RRC. Więcej informacji: www.zyxel.pl

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

A to już wiesz?  Ericsson przedstawia wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok 2013

< 238871" >

Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy