gsm Wiadomości branżowe

Samsung z nagrodą European Trusted Brands

Firma Samsung Electronics Polska do otrzymanych w tym roku nagród może dodać kolejną – "Kryształowe Godło" przyznane podczas Gali European Trusted Brands 2013. Wyróżnienia otrzymały marki, które cieszą się największym zaufaniem konsumentów.Polacy w kwestii zaufania do marek są zdecydowanie bardziej wymagający niż statystyczni Europejczycy – tak wynika z

Teaser

Firma Samsung Electronics Polska do otrzymanych w tym roku nagród może dodać kolejną ? “Kryształowe Godło” przyznane podczas Gali European Trusted Brands 2013. Wyróżnienia otrzymały marki, które cieszą się największym zaufaniem konsumentów.

Polacy w kwestii zaufania do marek są zdecydowanie bardziej wymagający niż statystyczni Europejczycy ? tak wynika z badań przeprowadzonych przez European Trusted Brands. Wysoka jakość oferowanych produktów lub usług oraz wiarygodność marki to najistotniejsze czynniki decydujące o wyborze danej firmy. Duże znaczenie ma również fakt, czy znamy markę z własnego doświadczenia, a także to, czy firma rozumie potrzeby klientów. Co ciekawe, zaledwie 54% Polaków zwraca uwage na to, czy firma bądź jej produkty są lokalne.

Kryształowe Godło przyznane Samsung, traktujemy wyjątkowo, ponieważ nagrody wręczane na podstawie badań opinii konsumentów cieszą podwójnie. Nagroda pokazuje, że Samsung cieszy się bardzo dobrą opinią wśród Polaków i jest traktowany jako marka solidna, godna zaufania i odpowiadająca na potrzeby rynku ? powiedział Olaf Krynicki, PR Manager, Samsung Electronics Polska.

Kryształowe Godło to nagroda wręczana markom, które zostały przez konsumentów najwyżej ocenione według 5 kryteriów: jakość, stosunek wartości do ceny, wizerunek, zrozumienie potrzeb klienta i społeczna odpowiedzialność. Każde kryterium oceniane było w pięciostopniowej skali, a o nagrodzie decydowała najwyższa liczba zdobytych punktów w poszczególnych kryteriach oraz ich całkowita suma.

Sondaż European Trusted Brands został przeprowadzony przez Reader?s Digest już po raz 13. W badaniu wzięli udział respondenci z 12 krajów: Belgii, Czech, Finlandii, Francji, Holandii, Niemiec, Polski, Portugalii, Rosji, Rumunii, Słowenii, Szwajcarii. W sumie 18 314 osób.

O Samsung Electronics Co, Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

A to już wiesz?  Smaczne kanapki do szkoły

< 241838" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy