gsm Wiadomości branżowe

Samsung wprowadza zespół Dedykowanych Techników do sieci serwisowej AGD

Samsung Electronics, czołowy producent AGD w Polsce, uruchomił program Dedykowanych Techników, wyspecjalizowanych w serwisie sprzętu firmy. Reorganizacja sieci serwisowej ma na celu zapewnienie klientom szybszej i bardziej profesjonalnej obsługi, realizowanej przez doświadczonych serwisantów.W ramach projektu wyodrębniono 6 regionalnych centrów serwisowych AGD, zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie,

Teaser

Samsung Electronics, czołowy producent AGD w Polsce, uruchomił program Dedykowanych Techników, wyspecjalizowanych w serwisie sprzętu firmy. Reorganizacja sieci serwisowej ma na celu zapewnienie klientom szybszej i bardziej profesjonalnej obsługi, realizowanej przez doświadczonych serwisantów.

W ramach projektu wyodrębniono 6 regionalnych centrów serwisowych AGD, zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Trójmieście oraz na Śląsku. Pracujący w nich Dedykowani Technicy będą zajmować się wyłącznie naprawami produktów AGD firmy Samsung, posługując się specjalnie do nich przystosowanymi narzędziami i częściami zamiennymi.

Oficjalne uruchomienie programu nastąpiło w dniu 15 kwietnia, kiedy to przekazano Dedykowanym Technikom niezbędny sprzęt, firmową odzież oraz 12 samochodów Nissan NV200 z logo firmy Samsung, przy pomocy których będą realizowane wizyty domowe u klientów.

Program Dedykowanych Techników to element ogólnoeuropejskiej kampanii Samsung pod nazwą Branded Engineers. Jego uruchomienie w kraju to kolejny krok do umocnienia pozycji Samsung Electronics w Polsce, która jest jedynym państwem w Europie, w którym zlokalizowana jest fabryka sprzętu AGD firmy. Ponad 80% sprzętów wyprodukowanych w fabryce Samsung we Wronkach trafia na eksport do wszystkich krajów europejskich.

O Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich sektorach, w których firma jest obecna. Samsung zatrudnia 227 000 osób w 75 krajach, a wartość sprzedaży w ujęciu rocznym przekracza 143 mld dolarów. Celem firmy jest odkrywanie nowych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Samsung w Polsce

W Polsce Samsung obecny jest od ponad 15 lat. Firma zlokalizowała tu jeden z dwóch swoich europejskich ośrodków badawczo-rozwojowych, posiada także fabrykę sprzętu AGD we Wronkach,
z której 85% wyprodukowanych pralek i lodówek trafia na eksport do wszystkich europejskich krajów. Samsung zatrudnia w Polsce ponad 5 000 osób.

A to już wiesz?  Netsprint Search na serwisie Infor FK

< 239466" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy