gsm Wiadomości branżowe

Samsung przedstawia program SmartStart dla firm z sektora SOHO

Samsung przedstawia program SmartStart dla firm z sektora SOHO
Ruszył specjalny program Samsung SmartStart skierowany do firm z sektora SOHO, zatrudniających do 9 pracowników. Odtąd firmy będą mogły wyposażyć swoje biura w zestawy najnowszego sprzętu Samsung korzystając ze specjalnych zniżek. Wystarczy kupić monitor Samsung oraz wybrane urządzenie wielofunkcyjne i skorzystać z 10-procentowego rabatu na całość zamówienia!Program to niepowtarzalna szansa na kompleksowe wyposażenie biura w najnowszy sprzęt Samsung – monitor i kolorowe lub czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1. Samsung SmartStart umożliwia wybranie zestawu najbardziej odpowiadającego aktualnym potrzebom firmy. Ich właściciele mogą postawić na kolor i styl lub na oszczędność i funkcjonalność. Niezależnie od wybranych modeli, rabat wynosi 10 procent całkowitej wartości zestawu.Promocja SmartStart trwa od 25 marca 2013 roku do wyczerpania zapasów i jest dostępna u wybranych partnerów Samsung. Rabat naliczany jest od cen wybranych urządzeń Samsung obowiązujących u partnera i jest udzielany przez partnera. Więcej informacji o projekcie na oficjalnej stronie Samsung SmartStart:

Teaser

Ruszył specjalny program Samsung SmartStart skierowany do firm z sektora SOHO, zatrudniających do 9 pracowników. Odtąd firmy będą mogły wyposażyć swoje biura w zestawy najnowszego sprzętu Samsung korzystając ze specjalnych zniżek. Wystarczy kupić monitor Samsung oraz wybrane urządzenie wielofunkcyjne i skorzystać z 10-procentowego rabatu na całość zamówienia!

Program to niepowtarzalna szansa na kompleksowe wyposażenie biura w najnowszy sprzęt Samsung ? monitor i kolorowe lub czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1. Samsung SmartStart umożliwia wybranie zestawu najbardziej odpowiadającego aktualnym potrzebom firmy. Ich właściciele mogą postawić na kolor i styl lub na oszczędność i funkcjonalność. Niezależnie od wybranych modeli, rabat wynosi 10 procent całkowitej wartości zestawu.

Promocja SmartStart trwa od 25 marca 2013 roku do wyczerpania zapasów i jest dostępna u wybranych partnerów Samsung. Rabat naliczany jest od cen wybranych urządzeń Samsung obowiązujących u partnera i jest udzielany przez partnera. Więcej informacji o projekcie na oficjalnej stronie Samsung SmartStart: http://www.samsung.com/pl/smartstart/index.html

Rozwiązania i technologie Samsung dla SOHO
Decydując się na zakup monitora i urządzenia wielofunkcyjnego Samsung dla swojej firmy, jej właściciele zyskują dostęp do innowacyjnych technologii Samsung. Jest to m.in. technologia DualView, która umożliwia łatwiejsze wykonywanie kilku czynności w tym samym czasie, odpowiednio segregując grafikę, dane i okna programów na dwóch ekranach jednocześnie.

Ponadto, funkcja Wi-Fi umożliwia przesyłanie drukarce plików i komend bezpośrednio z notebooka czy tabletu. W prosty sposób można też wybrać optymalne ustawienia dla biznesu, by zawsze mieć pełną kontrolę nad jakością wydruków, zużyciem tonera i poborem mocy urządzenia.

Urządzenia dostępne w programie SmartStart
Monitor LED Seria 3 S22B300B gwarantuje perfekcyjną jakość obrazu, zużywając jednocześnie o 30-50 procent mniej energii niż tradycyjne urządzenie tego typu. Interfejs HDMI zapewnia pełną kompatybilność z komputerami oraz notebookami. Umożliwia to jednoczesną pracę na dwóch współpracujących ekranach w rozdzielczości Full HD. Funkcja Magic Angle zapewnia aż 5 opcji ustawienia kąta ekranu. Dzięki temu monitor jest zawsze w zasięgu wzroku.

A to już wiesz?  Top 5 nowoczesnej komunikacji w 2014 r. zdaniem Unify

Elegancki wygląd i kompaktowe wymiary kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego CLX-3305FW sprawiają, że prezentuje się dobrze na każdym biurku. Dzięki Wi-Fi i oprogramowaniu Easy Printer możliwe jest drukowanie bezprzewodowe ? łatwo, szybko i wygodnie. Niepotrzebne kable nie zaśmiecają biurowej przestrzeni. Urządzenie 4 w 1 zapewnia sprawne drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie.

Dzięki przyciskowi ECO, czarno-białe laserowe urządzenie wielofunkcyjne SCX-3405FW umożliwia szybkie włączenie trybu oszczędzania papieru i energii. Technologia ReCP pozwala na zwiększenie wyrazistości grafiki i tekstu oraz zapewnia wydruku w perfekcyjnej jakości. Wygodna i intuicyjna funkcja konfiguracji Wi-Fi za pomocą jednego przycisku automatycznie ustawia i zabezpiecza sieć bezprzewodową. Urządzenie 4 w 1, podobnie jak CLX-3305FW, zapewnia sprawne drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie.

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 238559" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy