gsm Wiadomości branżowe

Radio NRJ/ENERGY jest już dostępne na Samsung Smart TV

Radio NRJ/ENERGY z popularnymi stacjami "HIT MUSIC ONLY!" dostępne jest dla użytkowników telewizorów i odtwarzaczy Blu-Ray z platformą Samsung Smart TV w 15 krajach Europy. Łatwy dostęp do transmisji strumieniowych na żywo zapewnia udoskonalony interfejs Smart Hub. Bezpłatna aplikacja NRJ pozwala użytkownikom na wybór interesującej muzyki spośród wielu różnych gatunków,

Teaser

Radio NRJ/ENERGY z popularnymi stacjami “HIT MUSIC ONLY!” dostępne jest dla użytkowników telewizorów i odtwarzaczy Blu-Ray z platformą Samsung Smart TV w 15 krajach Europy. Łatwy dostęp do transmisji strumieniowych na żywo zapewnia udoskonalony interfejs Smart Hub. Bezpłatna aplikacja NRJ pozwala użytkownikom na wybór interesującej muzyki spośród wielu różnych gatunków, światowych hitów i muzyki popularnej.

Radio NRJ/ENERGY to bardzo ciekawa oferta na platformie Samsung Smart TV z uwagi na fakt, że jego rozgłośnie docierają każdego tygodnia do 27 milionów słuchaczy w 15 krajach Europy. Jest to kolejny krok ku temu, aby zapewnić naszym użytkownikom jeszcze lepsze, bogatsze i bardziej spersonalizowane doświadczenia, niezależnie od tego czy oglądają oni wideo na żądanie, słuchają muzyki czy też po prostu bawią się aplikacjami ? powiedziała Lee Epting, wiceprezes Samsung Electronics Media Solution Center Europe.

Radio NRJ/ENERGY oferuje słuchaczom wiele stacji, które można wybrać za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu Smart Hub. Aplikacja wyświetla wszystkie niezbędne informacje, takie jak tytuł piosenki, artystę czy prezentera radiowego, który akurat prowadzi audycję. Zapamiętuje ona także preferencje słuchacza, tak więc w momencie następnego uruchomienia aplikacji automatycznie włączana jest ostatnio słuchana stacja.

W celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług udostępnianie są również lokalne rozgłośnie. Na przykład niemieccy słuchacze obok kanałów tematycznych będą mieli dostęp do stacji ENERGY Berlin. Aplikacja NRJ jest już dostępna w całej Europie a jej pobranie jest darmowe.

W telewizorach Samsung Smart TV, oprócz aplikacji NRJ można też korzystać z aplikacji polskich dostawców treści, takich jak: Tuba FM, Tuba TV, RMF On, PolskaStacja.pl, Moje Polskie Radio, Czwórka Polskie Radio oraz bardzo popularnych aplikacji globalnych takich jak Spotify lub Deezer.

NRJ/ENERGY
ENERGY jest największą międzynarodową marką radiową – dysponuje 500 częstotliwościami w 14 krajach. W Niemczech radio ENERGY nadaje w Monachium, Berlinie, Hamburgu, Norymberdze, Stuttgarcie, Bremie i Saksonii. Ponad 100 wydarzeń muzycznych rocznie, radio internetowe, aplikacje na urządzenia mobilne i telewizory Smart TV, podcasty i oferty internetowe sprawiają, że ENERGY to marka przekraczająca granice różnych mediów trafiając w gusta młodego pokolenia. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę http://www.energy.de

A to już wiesz?  Uśmiechnij się, zrób zdjęcie i pomóż razem z Samsung chorym dzieciom

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 241485" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy