gsm Wiadomości branżowe

Kingston partnerem konferencji Microsoft Technology Summit 2013

Kingston Technology Europe Co LLP został partnerem ósmej edycji konferencji Microsoft Technology Summit, która odbędzie się w dniach 22-23 października 2013 roku w warszawskim Centrum EXPO XXI. Na stoisku Kingston zaprezentuje swoje najciekawsze rozwiązania dedykowane serwerom.Podczas konferencji firma przedstawi ofertę usługi przedsprzedażowej

Kingston Technology Europe Co LLP został partnerem ósmej edycji konferencji Microsoft Technology Summit, która odbędzie się w dniach 22-23 października 2013 roku w warszawskim Centrum EXPO XXI. Na stoisku Kingston zaprezentuje swoje najciekawsze rozwiązania dedykowane serwerom.

Podczas konferencji firma przedstawi ofertę usługi przedsprzedażowej KingstonConsult przeznaczonej dla klientów biznesowych. Koncentrując się na trzech kluczowych elementach – wydajności, pojemności i zasilaniu – eksperci firmy Kingston opracowują konfigurację indywidualnie dopasowaną do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zapewnia to zwiększenie pełnego potencjału wydajności pamięci firmowych serwerów. Odwiedzając stoisko firmy Kingston będzie można zobaczyć pracę wirtualnych maszyn na już zoptymalizowanych serwerach.

Kingston Technology zaprezentuje również swoje dyski klasy Enterprise, SSDNow: E100 oraz najnowszy produkt – E50. E100 osiąga 10-krotnie lepsze wyniki wytrzymałości oraz niezawodności w porównaniu do standardowych dysków SSD. Do zwiększenia liczby operacji wejścia-wyjścia na sekundę (IOPS), potrzeba znacznie mniej dysków SSD niż wtedy, gdy używano do tego tradycyjnych HDD. Przekłada się to na mniejszy rozmiar serwera oraz macierzy dyskowych. Z kolei, E50 umożliwia organizacjom zorientowanym na wysoką wydajność, które nie mają wysokich potrzeb co do wytrzymałości, uzyskać ten sam poziom wydajności jak SSDNow E100 w niższej cenie.

Eksperci z firmy Kingston obecni na konferencji, przedstawią również działanie napędu USB DataTraveler? Workspace, który został stworzony z myślą o organizacjach korzystających z systemu Windows To Go. Jest to w pełni zarządzalny firmowy obszar roboczy systemu Windows 8 umieszczony na specjalnie skonfigurowanej rozruchowej pamięci USB. Urządzenie umożliwia administratorom IT bezproblemową obsługę typowego dla pracowników mobilnych modelu pracy ?przynieś własny komputer? oraz obsługę pracowników tymczasowych, którzy potrzebują dostępu do środowiska firmowego, bez konieczności obniżenia poziomu zabezpieczeń.

Firma Kingston Technology serdecznie zaprasza na swoje stoisko wszystkich uczestników konferencji Microsoft Technology Summit 2013. Prezentacje produktów poprowadzą: Jerzy Mrugała ? Field Application Engineer oraz Robert Sepeta ? Business Development Manager. Ponadto, obecni będą również:

  • Paweł Śmigielski – Dyrektor ds. Rozwoju na Kraje Europy Wschodniej
  • Magdalena Jędraszczyk – Channel Marketing Manager – Eastern Europe
  • Marcin Forbert – Business Development Manager
  • Michał Bocheński – Business Development Manager
A to już wiesz?  TeliaSonera wybrała firmę Ericsson do zarządzania utrzymaniem sieci w Szwecji

1System Windows 8 Enterprise jest wymagany, ale nie jest wstępnie zainstalowany w tych pamięciach.

Kingston Technology znajdziesz na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

O firmie Kingston Technology Company, Inc.

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe.

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Źródło KINGSTON. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy