gsm Wiadomości branżowe

Hyundai wspiera Globalne Sympozjum Regulatorów GSR?13

Hyundai Motor Poland dostarcza 15 samochodów na potrzeby Globalnego Sympozjum Regulatorów GSR’13 w WarszawieW dniach 3-5 lipca odbywa się w Warszawie Globalne Sympozjum Regulatorów GSR’13 - coroczne wydarzenie, skupiające szefów krajowych regulatorów rynku telekomunikacyjnego oraz przedstawicieli branży telekomunikacyjnej. Bierze

Teaser

  • Hyundai Motor Poland dostarcza 15 samochodów na potrzeby Globalnego Sympozjum Regulatorów GSR?13 w Warszawie

W dniach 3-5 lipca odbywa się w Warszawie Globalne Sympozjum Regulatorów GSR?13 – coroczne wydarzenie, skupiające szefów krajowych regulatorów rynku telekomunikacyjnego oraz przedstawicieli branży telekomunikacyjnej. Bierze w nim udział prawie 600 osób z całego świata, w tym około 100 z Polski, a wśród nich regulatorzy, ministrowie odpowiedzialni za telekomunikację, prezesi największych firm sektora ICT na świecie oraz eksperci rynku. Spotkanie jest platformą wymiany poglądów i doświadczeń m.in. pomiędzy regulatorami a przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi. Jego organizatorem jest Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU), we współpracy z Urzędem Komunikacji Elektronicznej oraz Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji.

Hyundai przekazał organizatorom sympozjum flotę 15 samochodów, aby zapewnić pełną mobilność uczestnikom spotkania. Modelem wiodącym jest, reprezentujący segment D, Hyundai i40. Samochód został zaprojektowany przez specjalistów z europejskiego biura projektowego Hyundaia, zlokalizowanego w niemieckim Rüsselsheim, z uwzględnieniem potrzeb i upodobań europejskich klientów. i40 powstał głównie z myślą o klientach biznesowych, których przekonuje do siebie elegancką i nowoczesną linią nadwozia, bogatym wyposażeniem oraz niskim poziomem zużycia paliwa.

?Wyróżniający styl i komfort, jakie oferuje i40 sprawiają, że jest on idealnym samochodem biznesowym. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie ten model powinien stanowić trzon floty, z której będą korzystać uczestnicy sympozjum.? ? powiedział Marcin Okrój, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

Dodatkowo, do dyspozycji organizatorów i gości są średniej wielkości SUV-y ix35 oraz funkcjonalny mini bus H1.

 

Źródło Hyundai Motor Poland. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jak sieć 5G wpłynie na rozwój autonomicznych samochodów?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy