gsm Wiadomości branżowe

Ericsson otrzymał nagrodę dla Dostawcy Infrastruktury Roku 2012

Firma Ericsson została nagrodzona „Wirtualnym Telefonem 2012” na XII Gali magazynu „Mobile Internet”. Statuetka Dostawcy Infrastruktury Roku 2012 trafiła do Ericssona za zarządzanie siecią operatorską dla firmy Netia.W ubiegłym roku Ericsson odnowił i rozszerzył kontrakt Managed Services na utrzymanie i zarządzanie sieciami telekomunikacyjnymi Grupy Netia. Firmy współpracują ze

Teaser

Firma Ericsson została nagrodzona ?Wirtualnym Telefonem 2012? na XII Gali magazynu ?Mobile Internet?. Statuetka Dostawcy Infrastruktury Roku 2012 trafiła do Ericssona za zarządzanie siecią operatorską dla firmy Netia.

W ubiegłym roku Ericsson odnowił i rozszerzył kontrakt Managed Services na utrzymanie i zarządzanie sieciami telekomunikacyjnymi Grupy Netia. Firmy współpracują ze sobą w ramach Managed Services od 2006 roku. Współpraca firmy Ericsson i Netii jest określana jako modelowa i stanowi wzorcowy business case zarówno dla operatora, jak i dostawcy infrastruktury.

Statuetkę Dostawcy Infrastruktury Roku 2012 w imieniu firmy Ericsson odebrał prezes Oliver Kanzi.

 

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzystają ponad 2 miliardy abonentów.

Działamy w 180 krajach i zatrudniamy przeszło 100 000 pracowników. Forma Ericsson założona w 1876r., ma centralę w Sztokholmie. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

 

< 237164" >

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Władcy Androidów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy