gsm Wiadomości branżowe

Dobry początek wideorejestratorów Mio

Rejestratory samochodowe Mio MiVue dobrze wypadły w swoim pierwszym teście porównawczym. Mio MiVue 358 zajął pierwsze miejsce, zdecydowanie wyprzedzając pozostałe urządzenia. Redaktorzy podkreślili, że sprzęt Mio wyróżnia się na tle konkurencji m.in. jakością nagrywanych materiałów, intuicyjnością obsługi, kompaktową i estetyczną konstrukcją. Test

Teaser

Rejestratory samochodowe Mio MiVue dobrze wypadły w swoim pierwszym teście porównawczym. Mio MiVue 358 zajął pierwsze miejsce, zdecydowanie wyprzedzając pozostałe urządzenia. Redaktorzy podkreślili, że sprzęt Mio wyróżnia się na tle konkurencji m.in. jakością nagrywanych materiałów, intuicyjnością obsługi, kompaktową i estetyczną konstrukcją. Test przeprowadziła redakcja portalu TECH.WP.PL

Pierwszy zbiorczy test samochodowych rejestratorów wideo, w którym wystąpił Mio MiVue 358, pokazał mocną pozycję i jakość produktu firmy MiTAC. MiVue jako jedyne było wyposażone w czujnik wstrząsów rejestrujący przeciążenia i siły działające na samochód. Również żaden z konkurentów nie posiadał czujnika ruchu, który pozwala na nagrywanie zdarzeń np. na parkingu, kiedy kierowcy nie ma w samochodzie. Doceniona została dobra jakość nagrywanych materiałów, między innymi możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 1920×1080 pixeli oraz rejestrowanie dźwięku w systemie stereo.

W ocenie redakcji interfejs urządzenia jest czytelny, a ono samo jest intuicyjne w obsłudze. Podkreślono również dobrej jakości wykonanie sprzętu, a także wygodny uchwyt kamery. Dobre wrażenie zrobił także program MiVue Manager, który pozwala na oglądanie nagrań za pomocą komputera. W momencie odtwarzania nagranych filmów za jego pośrednictwem można na bieżąco obserwować zapis z czujnika wstrząsów.

Redakcja TECH.WP.PL przetestowała i porównała cztery modele rejestratorów samochodowych. Wideorejestrator Mio MiVue trafiły na polski rynek w grudniu 2012 roku. W tej chwili dostępne są dwa modele, Mio MiVue 338 i Mio MiVue 358.

 

MiTAC International Corporation ? informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii ?chmury?. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

A to już wiesz?  Ubierz swojego laptopa! Koniecznie od projektanta

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

< 233529" >

Źródło MiTAC Europe. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy