gsm Wiadomości branżowe

Dalszy rozwój w Europie

SOFORT Banking jest teraz również dostępny na internetowej platformie płatności spółki Atos.Francuski ekspert w sektorze usług płatniczych rozszerza swoja platformę płatności SIPS o system przelewów bezpośrednich / Sprzedawcy internetowi zyskują na efektywnej i bezpiecznej realizacji płatności.Gauting, 24 czerwca 2013 r. Spółka SOFORT AG

SOFORT Banking jest teraz również dostępny na internetowej platformie płatności spółki Atos.

Francuski ekspert w sektorze usług płatniczych rozszerza swoja platformę płatności SIPS o system przelewów bezpośrednich / Sprzedawcy internetowi zyskują na efektywnej i bezpiecznej realizacji płatności.

Gauting, 24 czerwca 2013 r. Spółka SOFORT AG została partnerem firmy Atos Worldline, jednego z europejskich liderów na rynku usług płatniczych: W ramach tej współpracy, metoda płatności SOFORT Banking zostanie zintegrowana z internetową platformą płatności Secure Internet Processing Services (SIPS) oferowaną przez francuskie przedsiębiorstwo. W ten sposób sprzedawcy internetowi stosujący SIPS będą mieli możliwość rozszerzenia palety oferowanych przez nich metod płatności. Zarówno sprzedawcy jak i kupujący zyskują na systemie przelewów bezpośrednich, umożliwiających jeszcze większą elastyczność i wygodę przy realizacji płatności w Internecie. ?Bardzo cieszymy się ze współpracy z francuskim numerem jeden w branży internetowych usług płatniczych. Dzięki SOFORT Banking, sprzedawcy internetowi mogą zaoferować w swoich sklepach szybką i bezpieczną metodę płatności, która może być stosowana międzynarodowo. W ten sposób przyspieszamy naszą ekspansję w Europie ? także we Francji ? i umożliwiamy klientom sklepów internetowych dokonywanie transgranicznych zakupów?, mówi dr Gerrit Seidel, prezes (CEO) spółki SOFORT AG.

Metoda płatności elektronicznej SIPS (SIPS E-Payment) jest jednym z wiodących rozwiązań bezpiecznych płatności elektronicznych w Europie. W 2012 r. za pośrednictwem platformy zrealizowano ponad 450 mln transakcji o wartości 23 mld EUR. 45.000 sprzedawców w Europie stosujących tę platformę, czerpie korzyści z międzynarodowych relacji z dostawcami usług płatniczych umożliwiającymi płatności w różnych walutach, akceptowanie lokalnych metod płatności, wielokanałowe rozwiązania dla sprzedawców oraz dostosowującymi narzędzia zarówno scoringowe jak również do ochrony przed oszustwami.

?Zdecydowaliśmy się na SOFORT Banking, gdyż ten system płatności jest prosty i nieskomplikowany dla sprzedawców jak i kupujących. SOFORT Banking idealnie uzupełnia wachlarz oferowanych przez nas metod płatności. Jesteśmy zdania, iż SOFORT Banking posiada wielki potencjał, który przyczyni się do wzrostu gospodarczego naszych klientów w całej Europie?, mówi Xavier Brucket, Business Center Director platformy SIPS E-Payment.

A to już wiesz?  Centrum Danych ATMAN nominowane do nagrody "Best Data Center"

Z systemu płatności firmy SOFORT AG można już korzystać w dziesięciu krajach (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania i Polska). Od wprowadzenia SOFORT Banking w 2005 r. zrealizowano w sumie ok. 45 mln transakcji. Na dzień dzisiejszy ponad 25.000 sprzedawców oferuje SOFORT Banking.

O Atos Worldline

W obrębie koncernu Atos, AtosWorldline jest ekspertem w sektorze zaawansowanych usług transakcyjnych (Hi-Tech Transactional Services – HTTS) dysponującym ponad 40-letnim doświadczeniem i uznaną wiedzą specjalistyczną w obsłudze obrotu płatniczego. W sektorze usług end-to-end w zakresie newralgicznych transakcji elektronicznych Atos Worldline specjalizuje się w usługach płatności elektronicznych (w tym wydawanie, potwierdzanie, terminale, rozwiązanie i przetwarzanie płatności kartowych i niekartowych), e-usługach dla klientów, obywateli i społeczności oraz usługach dla rynków finansowych. Stałe zaangażowanie Atos Worldline w badania i rozwój umożliwia jego klientom korzystanie z pierwszorzędnych rozwiązań umożliwiających im utrzymanie pozycji lidera na rynku. W 2012 r. firma Atos Worldline osiągnęła przychody o wysokości 927 mln EUR i zatrudnia ona na całym świecie ponad 5.300 pracowników. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.atosworldline.com.      

O Atos SE

Atos SE jest międzynarodową firmą z branży usług informatycznych, osiągającą roczne przychody na poziomie 8,8 mld EUR (2012 r.) i zatrudniającą 76.400 pracowników w 48 krajach. Obsługując klientów z całego globu, firma zajmuje się zaawansowanymi usługami transakcyjnymi, konsultingiem jak i również usługami technologicznymi, integracją systemów i usługami zarządzanymi. Dzięki rozległemu know-how z dziedziny technologii oraz znajomości branży firma ta współpracuje z klientami z następujących segmentów rynku: produkcja, handel detaliczny, usługi; sektor publiczny, opieka zdrowotna i transport; usługi finansowe; telekomunikacja, media i technologia; energia i zaopatrzenie. Atos koncentruje się na technologiach przedsiębiorstwa przyspieszających postęp i wspiera ich długofalowy rozwój. Atos jest globalnym partnerem informatycznym Igrzysk Olimpijskich  i Paraolimpijskich i jest notowana na francuskiej giełdzie Paris Eurolist Market.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje pod nazwami Atos, Atos Consulting & Technology Services, Atos Worldline oraz Atos Worldgrid. Więcej informacji znajdziesz pod atos.net.

O SOFORT AG i SOFORT Banku

A to już wiesz?  Wheel Systems rozkłada parasol bezpieczeństwa nad aplikacją mobilną eurobanku

Dzięki systemowi płatności SOFORT Banking oraz systemowi weryfikacji online SOFORT Ident, spółka SOFORT AG oferuje nowoczesne rozwiązania dla bezpiecznych zakupów towarów i produktów cyfrowych w Internecie. Przedsiębiorstwo to z siedzibą w Gauting koło Monachium, ze swoim produktem SOFORT Banking jest liderem na niemieckim rynku pośrednictwa w przelewach bezpośrednich. W ciągu miesiąca ponad 25.000 sprzedawców e-commerce realizuje ponad dwa miliony transakcji za pośrednictwem SOFORT Banking. Poza granicami Niemiec, usługa ta oferowana jest również w Austrii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii i Polsce. Od 2010 r. spółka SOFORT AG współpracuje z Deutsche Kontor Privatbank AG, który wspólnie z SOFORT AG oferuje specjalistyczne usługi bankowe w e-commerce dla klientów biznesowych pod marką SOFORT Bank. Produkty i usługi SOFORT Banku pomagają w optymalizacji procesów handlowych sprzedawców internetowych.

www.sofort.com

Źródło SOFORT AG. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy