gsm Wiadomości branżowe

Aż trzy Złote Anteny dla firmy Samsung

Aż trzy Złote Anteny dla firmy Samsung
27 marca odbyła się piętnasta Wielka Gala Złotych Anten, podczas której Samsung został wyróżniony trzema nagrodami w tak prestiżowych kategoriach jak: Telefon Roku, Tablet Roku oraz Firma Roku. Nagrodzone modele to flagowy smartfon Samsung GALAXY S III oraz poręczny tablet GALAXY Tab 2 7.0.Jesteśmy dumni, że produkty naszej marki cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników i są bardzo wysoko oceniane przez media branżowe. Każda nagroda jest potwierdzeniem jakości produktów oraz motywacją do dalszej pracy. Mnie osobiście najbardziej cieszy nagroda dla Firmy Roku 2012 – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy, Samsung Electronics Polska.Nagrodzony Samsung GALAXY S III posiada inteligentne oprogramowanie, które rozpoznaje twarz, reaguje na gesty i głos użytkownika. Ma też szereg dodatkowych funkcji, zwiększających wydajność i komfort obsługi, w tym Smart Stay, S Beam i AllShare Cast. Z kolei Galaxy Tab 2 7.0. to proste w obsłudze, wydajne urządzenie służące rozrywce, pracy i komunikacji, które można dowolnie wzbogacać w aplikacje ze sklepu Samsung Apps.Samsung w Polsce należy do czołówki zagranicznych inwestorów i prowadzi

Teaser

27 marca odbyła się piętnasta Wielka Gala Złotych Anten, podczas której Samsung został wyróżniony trzema nagrodami w tak prestiżowych kategoriach jak: Telefon Roku, Tablet Roku oraz Firma Roku. Nagrodzone modele to flagowy smartfon Samsung GALAXY S III oraz poręczny tablet GALAXY Tab 2 7.0.

Jesteśmy dumni, że produkty naszej marki cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników i są bardzo wysoko oceniane przez media branżowe. Każda nagroda jest potwierdzeniem jakości produktów oraz motywacją do dalszej pracy. Mnie osobiście najbardziej cieszy nagroda dla Firmy Roku 2012 ? powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy, Samsung Electronics Polska.

Nagrodzony Samsung GALAXY S III posiada inteligentne oprogramowanie, które rozpoznaje twarz, reaguje na gesty i głos użytkownika. Ma też szereg dodatkowych funkcji, zwiększających wydajność i komfort obsługi, w tym Smart Stay, S Beam i AllShare Cast. Z kolei Galaxy Tab 2 7.0. to proste w obsłudze, wydajne urządzenie służące rozrywce, pracy i komunikacji, które można dowolnie wzbogacać w aplikacje ze sklepu Samsung Apps.

Samsung w Polsce należy do czołówki zagranicznych inwestorów i prowadzi działalność w trzech obszarach: prowadzi biuro sprzedaży, R&D w Warszawie, Łodzi i Poznaniu, a także fabrykę pralek i lodówek we Wronkach.

Konkurs Złote Anteny organizowany jest przez firmę MM Conferences S.A, która jest wydawcą magazynu ?Prawo i Regulacje Świata Telekomunikacji?. Konkurs ma na celu wyróżnienie ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce, popularyzację najciekawszych produktów i rozwiązań w telekomunikacji, a także promocję polskiej myśli technicznej w dziesięciu kategoriach konkursowych.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach ? telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

A to już wiesz?  Czy lektura e-booków na czytnikach jest zdrowa dla wzroku?

< 238181" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy