Wygodna i bezpieczna stylizacja loków

Teaser

Idealne, zdrowo wyglądające loki - nowa lokosuszarka MLW-04 firmy MPM szybko skręca włosy i jednocześnie dba o ich kondycję.

Włosy naturalnie podatne na kręcenie, jak i te poddane stylingowi w zakładzie fryzjerskim, wymagają codziennego układania. By loki wyglądały pięknie oraz zdrowo, należy stosować odpowiednie kosmetyki i urządzenia do stylizacji. Nowa lokosuszarka MPM została wyposażona w funkcje, które trwale modelują, a także minimalizują negatywny wpływ tego typu zabiegów na strukturę włosa.

Wbudowany w urządzenie jonizator wytwarza ujemne ładunki, dzięki czemu zamyka łuski włosowe i zapobiega elektryzowaniu. By modelowane kosmyki były miękkie, lokosuszarka została wyposażona w nawiew zimnego powietrza, który nie przesusza ich tak bardzo, jak gorący i skutecznie utrwala uczesanie. Dwa kierunki obrotu szczotki modelującej umożliwiają wygodne układanie loków po obu stronach głowy, bez konieczności jej przekładania z jednej ręki do drugiej. Swobodną stylizację zapewnia dodatkowo długi, obrotowy przewód zasilający. Funkcjonalność urządzenia uzupełnia elegancka obudowa, w kolorze pudrowego różu o metalicznym połysku.

 

Obrotowa lokosuszarka do włosów MLW-04

Cena: 99zł

Funkcje:

- Obrotowa szczotka modelująca o średnicy 40 mm

- Dwa kierunki obrotu szczotki

- Funkcja jonizacji

- 2-stopniowa regulacja prędkości i temperatury

- Nawiew zimnego powietrza

- Lampka kontrolna pracy urządzenia

- Obrotowy przewód zasilający

Parametry techniczne:

- 220-240 V ~50 Hz

- 1000 W

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top