Modem LTE Advanced firmy Ericsson z certyfikacją China Mobile

Teaser
  • Ericsson M7450 ? najmniejszy na świecie modem z 5 trybami pracy w standardzie LTE Advanced w technologii agregacji częstotliwości ? został w całości przetestowany i certyfikowany przez China Mobile
  • Pierwsze urządzenia integrujące Ericsson M7450 znajdą się na rynku w drugiej połowie tego roku

Ericsson ogłosił, że modem M7450 z 5 trybami pracy obsługujący wszystkie pięć technologii dostępu (TD-LTE, LTE FDD, WCDMA, TD-SCDMA i GSM) został w całości przetestowany i certyfikowany do użytku w sieci China Mobile. Przeznaczone do użytku ze smartfonami, tabletami i innymi podłączanymi urządzeniami modemy LTE Advanced z wieloma trybami pracy są integralną częścią rozwoju branży bezprzewodowej.

Skuteczne funkcjonowanie energooszczędnego modemu Ericsson M7450 we wszystkich pięciu technologiach dostępu zapewnia użytkownikowi wyjątkowe doświadczenie. Płynne przejścia pomiędzy różnymi technologiami oznaczają ulepszoną jakość streamingu danych i zagwarantowaną mobilność.

Robert Puskaric, starszy wiceprezes i dyrektor oddziału modemów, oświadczył: ?Uzyskanie tego ważnego zatwierdzenia od China Mobile potwierdza, że nasze modemy spełniają wymagania rynku z nawiązką. Partnerzy i klienci mogą być pewni, że model Ericsson M7450 będzie gwarantować stałą łączność o dużej prędkości we wszystkich pięciu trybach pracy. Chiny to dla nas ważny rynek, czego dowodzi nasza ścisła współpraca z China Mobile. Mamy nadzieję, że już wkrótce smartfony 4G z 5 trybami pracy i inne podłączane do sieci urządzenia będą obsługiwane przez modem Ericsson M7450 działający w sieci China Mobile 4G.

Ericsson M7450 to najmniejszy na świecie modem LTE Advanced w technologii agregacji częstotliwości przeznaczony do globalnego użytku. Ten silnie zintegrowany wielopasmowy modem z wieloma trybami pracy obejmuje również pełny zakres pasm częstotliwości oraz zestaw takich funkcji, jak agregacja częstotliwości z pojedynczym chipem RF, VoLTE i IMS.

Aby urządzenia podłączane do modemu mogły trafić do sprzedaży na pewnych rynkach, wymagana jest ich certyfikacja przez operatora. Oprócz China Mobile modem Ericsson M7450 jest również certyfikowany przez globalnych operatorów w Ameryce Północnej, Europie i Azji; procesy te przebiegają zgodnie z planem. Pierwsze urządzenia integrujące ten modem znajdą się na rynku w drugiej połowie tego roku.

 

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzysta ponad 2,5 miliarda abonentów.

Działamy w ponad 180 krajach i zatrudniamy przeszło 110 000 pracowników. Ericsson założony w 1876r., ma centralę w Sztokholmie. W 2013 roku firma osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 227,8 mld SEK. Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top