Kontakt

# Współpraca: Zapraszamy do współpracy firmy i naszych czytelników, którzy chcieliby wzbogacić nas wiedzą

Pisz do nas!

# Kilka groszy: Piszesz ciekawe teksty, newsy Napisz do nas, przesyłając swoje teksty.

# Jeżeli będą ciekawe na pewno je opublikujemy Możliwa stała współpraca !

# Kontakt: proszę pisać na adres avicena gmail com z tytułem strony

1 650 Comments

 1. Glen Hilyard said:

  Hi,

  Hope all is well…

  Can I ask if you will be interested to know „how your website zagluszacze.pl can be setup with some Ninja LinkedIn marketing technique that will pull in tons of qualified leads everyday for your business on autopilot basis…” ?

  Detailed step by step guide has been prepared exclusively for zagluszacze.pl only, check it out here – http://saleschamp.co/linkedin1/?domain=zagluszacze.pl

  Thank you.
  Glen
  Assistant Manager
  The Prospecto

 2. Katarzyna said:

  Dzień dobry,

  Jestem osobą pracującą w firmie od lat prowadzącej działania reklamowe, których celem jest zwiększenie skuteczności i efektywności funkcjonujących w Internecie sklepów i stron internetowych. Specjalizujemy się między innymi w zarządzaniu kampaniami reklamowymi w serwisie Facebook, prowadzenimy na zlecenie naszych klientów ich firmowe profile na tym portalu, a także prowadzimy kampanie w Google.

  Nie ukrywam, że moją intencją jest namówienie Państwa na skorzystanie z naszej oferty w tym właśnie zakresie. Jeśli chcecie Państwo zwiększyć ruch w serwisie zagluszacze.pl, jeśli chcecie, żeby ta zwiększona ilość wizyt przyniosła spodziewane efekty i zwiększyła sprzedaż Państwa towarów i/lub usług, to bez wątpienia potrafimy w tym skutecznie pomóc. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Jesteśmy też bardzo skuteczni. Mamy „rozsądne” a nawet „bardzo rozsądne” ceny.

  Jeżeli dacie mi Państwo szansę, to chętnie bliżej przedstawię naszą ofertę. W razie zainteresowania uprzejmie proszę o odpowiedź na tę wiadomość i zachęcam do podania numeru telefonu, który umożliwi mi przedstawienie oferty w sposób, który będzie dla Państwa wygodny.

  Pozdrawiam serdecznie.

  tel.: 536-410-956
  e-mail: [email protected]

*

Top