Kolorowy pomocnik w kuchni

Teaser

Coraz częściej decyzje zakupowe dotyczące sprzętu AGD podejmowane są nie tylko na podstawie funkcjonalności urządzenia, ale także ciekawego designu, kolorystki. Nowa waga kuchenna MWK-01 firmy MPM dostępna jest aż w 6 barwach, dzięki czemu będzie pasować do każdej kuchni.

Wygodnie jest trzymać wagę na blacie kuchennym, tak żeby była pod ręką, podczas przygotowywania posiłków. W modelu MWK-01 szklana, prosta powierzchnia została ozdobiona delikatnym motywem kwiatowym. Dodatkowo, waga dostępna jest w kolorach: zielonym, żółtym, czerwonym, białym, czarnym, srebrnym. To sprawia, że można dobrać ją do mebli kuchennych i zamiast chować głęboko do szafki, ustawić na blacie lub otwartej, łatwo dostępnej półce.

Waga MWK-01, nie tylko będzie cieszyć oko, uzupełniając wystrój kuchni. Elektroniczny wyświetlacz oraz bardzo duża precyzja odmierzania ułatwiają na przykład pieczenie ciast czy przygotowywanie przetworów. Natomiast, stosując zagraniczne przepisy można korzystać z wygodnego przeliczania gramów na uncje, funty i mililitry. Funkcja tarowania pozwala ważyć produkty sypkie w  dowolnym naczyniu, bez konieczności samodzielnego odejmowania jej wagi. Z kolei, maksymalne obciążenie urządzenia 5 kg, umożliwia ważenie większych ilości owoców, warzyw, czy dużych porcji mięsa.

Waga kuchenna MWK-01 firmy MPM to niezbędny pomocnik w kuchni, który ułatwia odmierzanie składników na dietetyczne dania, wyśmienite ciasta czy powidła. Ponadto, sześć kolorów do wyboru pozwala dopasować produkt do mebli kuchennych.

 

Waga kuchenna elektroniczna MWK-01

Cena: 59 zł

Funkcje:

  • Pomiar w gramach z możliwością przeliczenia na uncje, funty, mililitry
  • Funkcja tarowania (zerowania)
  • Maksymalne obciążenie 5 kg
  • Szklana platforma
  • Elektroniczny wyświetlacz
  • Wygodna, łatwa w użyciu

Parametry techniczne:

Zasilanie bateryjne 1 x 3V CR 2032

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top