Jakość UHD ? nowy standard jeszcze bliżej nas

Teaser

Do najszerszej na rynku oferty telewizorów Ultra High Definition Samsung dołącza kolejny reprezentant. Samsung Smart TV HU6900 trafia już na  sklepowe półki w niezwykle atrakcyjnej cenie jak dla urządzenia będącego w stanie wyświetlać treści w wysokiej rozdzielczości UHD (3840x2160) i wyposażonego w funkcje znane z topowych modeli koreańskiego producenta.

Pod względem zastosowanych rozwiązań, w Samsung Smart TV HU6900 znajdziemy wszystkie autorskie technologie firmy Samsung, które odpowiedzialne są za nieskazitelną jakość obrazu oraz rozbudowaną funkcjonalność tegorocznych modeli telewizorów. Przede wszystkim, godną uwagi jest funkcja skalowania obrazu do rozdzielczości Ultra High Definition, czterokrotnie większej od standardowej Full HD. Dzięki niej na nowo odkryjemy starsze materiały wideo czy filmy na płytach DVD, których wygląd będzie znacznie lepszy niż dotychczas.

Wśród technologii Samsung zastosowanych w modelu HU6900 znajdą się także algorytmy Digital Noise Filter i Digital Clear View, które zagwarantują brak jakichkolwiek cyfrowych zakłóceń obrazu. Na wysokiej jakości matrycy zobaczymy obraz o wyjątkowej ostrości, co będzie zasługą działania dynamicznego kontrastu Mega DCR oraz technologii Clear Motion Rate o współczynniku 200 Hz. Dodatkowo, zaawansowany algorytm UHD Dimming zoptymalizuje całość obrazu pod kątem dostarczenia odpowiednich czerni i kontrastu w każdym obszarze ekranu.  Ich sprawne działanie zapewni wbudowany czterordzeniowy procesor, znany z innych tegorocznych telewizorów Samsung.

Na bogatym wyposażeniu nowego modelu telewizora znalazła się także nowa funkcjonalność Multi screen, za pośrednictwem której na ekranie telewizora wyświetlimy jednocześnie obraz z aż czterech źródeł. W jednym momencie będziemy mogli oglądać telewizję, skorzystać z jednej z licznych aplikacji Samsung Smart TV oraz przejrzeć filmy Warte Obejrzenia na platformie SmartHub. Funkcjonalność Multi screen sprawdzi się świetnie gdy kilka osób potrzebuje skorzystać z telewizora jednocześnie.

Dzięki zintegrowanej karcie sieciowej z funkcją WiFi Direct, na nowym telewizorze Samsung skorzystamy nie tylko z połączenia z siecią Internet, ale także połączymy z modelem HU6900 inne urządzenia podpięte do domowej sieci. Korzystając np. z najnowszej wersji mobilnej aplikacji Samsung Smart View połączymy nasz smartfon bezpośrednio z telewizorem. W tym momencie oddana nam zostanie możliwość strumieniowania obrazu i dźwięku z urządzenia mobilnego na ekran telewizora.

Najnowszy telewizor Samsung model HU6900 dostępny będzie w trzech wariantach przekątnej ekrany ? 40?, 50? oraz 55 cali w sugerowanych cenach detalicznych:

UE40HU6900 ? 5499 PLN

UE50HU6900 ? 7399 PLN

UE55HU6900 ? 9199 PLN

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top